Yarış Araba Boyama Oyunu

Android için Eğitici Çocuk Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 1.9 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma R27Games
Yarış Araba Boyama Oyunu oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza yükleyerek çocuklarınızın boyama yapacakları ve çok eğlenceli zaman geçirecekleri mükemmel bir oyuna sahip olarak çok eğlenceli zaman geçirmelerini sağ

Yarış Araba Boyama Oyunu oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza yükleyerek çocuklarınızın boyama yapacakları ve çok eğlenceli zaman geçirecekleri mükemmel bir oyuna sahip olarak çok eğlenceli zaman geçirmelerini sağlayabilirsiniz.

Okul öncesi yaş grubuna ait olan çocuklarınız için özel olarak geliştirilmiş olan bu mükemmel oyunda çocuklarınız boyama yapacak. Özellikle de yarış arabalarında bayılan erkek çocuklar oyunu çok sevecekler. Çocuklarınız oyunda boyama yaparak hem el becerilerini geliştirecekler, hem de beyin egzersizleri ve hayal güçlerini geliştirerek kişisel gelişim sağlayacaklar.

Oyunda çocuklarınızın cihazının dokunmatik özelliğini kullanarak seçebilecekleri ve uygulayabilecekleri birbirinden güzel renklerin bulunduğu bir renk paleti bulunuyor. Çocuklarınız bu renklerden dilediğini seçip ekranına gelecek olan yarış arabasını boyayacak ve hayalindeki yarış arabasını yaratacaklar. Çocuklarınız için özel olan bu hem eğlenceli hem de eğitici özelliklere sahip olan mükemmel oyunu Android cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Yarış Araba Boyama Oyunu indir